The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ако нещо не ви я ясно...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeЧет Мар 15, 2007 7:58 pm

... попитайте тук. Съветвам ви да прочетете мненията преди вашето/ако има такива/, защото може да намерите отговор на въпросите си.
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
ShaDow_MiSt
Demon Slayer
Demon Slayer
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 42
Age : 32
Местожителство : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 29.04.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 2:55 pm

Ем, Наит какво стана с новата секция, която щеше да правиш? Онази, в която ще можем да играем РП с новите герои? HP
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 3:08 pm

Малко е развитие в застой.... Neutral Тия дни не съм имала много време.... Както и да е, скоро продължавам... И сега се сетих, че бях забравила да ти отключа достъпа до всички подфоруми... Embarassed Но сега всичко е ...
done
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
ShaDow_MiSt
Demon Slayer
Demon Slayer
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 42
Age : 32
Местожителство : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 29.04.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 4:43 pm

Ъм... имам малко нагъл въпрос lol! Но ще го задам все пак Rolling Eyes може ли да ми сложиш някакъв друг ранг, който да отговаря на героя ми от РП-то? Аз нямам никакви претенции какъв да бъде ---> колкото по-луд и откачен го измислиш, толкова по-добре spyedvsjark Та те питам може ли, може ли, може ли ? think! cheers
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeСря Ное 07, 2007 5:00 pm

Просто си нямаш представа колко навреме питаш! biggrin
Скоро се бях замислила по въпроса и щях да те питам дали искаш нов ранг и картинка и ето, че сега е идеалния момент. Предоставям ти избора за ранг, защото ти най-добре знаеш какво ще подхожда на героя ти. Драсни едно ЛС и ми кажи какво си избрала и дали искаш ново рангово изображение... geek
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
HalloweenPumpkin
Непознат...



Брой мнения : 2
Registration date : 03.12.2011

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeСъб Дек 03, 2011 12:30 am

исках да знам дали може да ползвам форума или да го копирам след като не е активен харесва ми това което сте правили тук и искам или да го върна към живота или да го пренаправя.
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeНед Дек 04, 2011 11:39 am

Ако имаш идея как форумът би могъл да се върне към живот с удоволствие ще я изслушам... Той има една доста солидна история зад гърба си, която все още не е развита и бих се радвала нещата да се задвижат...
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
HalloweenPumpkin
Непознат...



Брой мнения : 2
Registration date : 03.12.2011

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeВто Дек 06, 2011 7:37 pm

Нямам намерението да връщам форума който познавате към живота,целите ми са по различни.Но ако наистина се интересувате искам да направя форум който да фокусира върхо създаването на нова книга и история подобно на вас всеки може да добавя герой и скрипт но само някой ще бъдат приети и вашият форум ми се видя вдъхновяващ ако се интересувате скайпа ми е destinyknigh7,пишете ми.Като цяло работата е горе доло същата хора с интерс към литературата напредват с герои и историй като в края се събира най-доброто от най-доброто и се стига до материала който ми е нужен а пък кой знае може и да издадем някоя книга Wink. Като вас всеки член изпълнил една или друга роля във форума ще получава награди под формата на козметика около акаунта си банери етк ще има точки с които читателите ще могат да видят най новите глави на все още правещата се книга,точките ще са под формата на рубини и така.Аз съм горе доло добър дизайнер на форуми и знам че съм способен на такова нещо щом намерим членове което може да стане по много начини аз си знам как може да се създаде и система за дониране.И това е само една малка част от идеята ми на път към осъществяване.Ест ВСЕКИ съгласил се да се регистрира и да пише по форума ще се съгласява с факта че всичките права над творбите записани към определеният форум от определеният (Не Регистриран Автор) се дават на форума и така като по този начин създателят на форума е единственият който може да ги ползва с цел да не се злоупотребява от външни лица.Но за права и тн ще се консултирам за по нататък.Та както виждате идеята е голяма проекта си струва да се опита и е забавно и разпускащо.

Извинете за немърливото писане но съм много изтощен.
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitimeЧет Дек 08, 2011 7:22 pm

Всичко това е много хубаво - особено да се създаде нещо като книга. До колкото разбрах идеята е да се направи Role Play форум + читателска част. Само не ми стана ясно каква ще е ролята на нашия форум? Самата идея за RP или нещо свързано с историята, местата, героите?
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Sponsored content





Ако нещо не ви я ясно... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ако нещо не ви я ясно...   Ако нещо не ви я ясно... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ако нещо не ви я ясно...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Погледни тук :: Въпроси и отговори-
Идете на: