The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът по Древни руни

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Кабинетът по Древни руни Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът по Древни руни   Кабинетът по Древни руни Icon_minitimeСъб Мар 24, 2007 2:33 pm

Кабинетът по Древни руни беше светъл, с библиотечка в единия ълъл и окачени списъци и табла по стените.
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Balatar
Southwater
Southwater
Balatar


Брой мнения : 26
Age : 36
Местожителство : Карас Галадон
Registration date : 23.07.2007

Кабинетът по Древни руни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Древни руни   Кабинетът по Древни руни Icon_minitimeВто Юли 24, 2007 11:55 pm

Той почука по вратата.
-Влез. - чу се висок заповеден глас. - Радвам се да видя някой, който се интересува от писмеността за древните.
Като влезе, Балатар видя висок и добре сложен мъж зад огромни купчини от свитъци.
-Привет! - отговори той. - Аз съм Балатар Дуалин. Бих искал да се науча да разбирам и използвам древните руни.
-Тогава си добре дошъл в часовете ми, млади момко! - каза мъжът и надраска няколко реда на един лист.
Върнете се в началото Go down
Molly Sue
Southwater
Southwater
Molly Sue


Брой мнения : 14
Age : 33
Местожителство : deep in the forest
Registration date : 24.03.2008

Кабинетът по Древни руни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Древни руни   Кабинетът по Древни руни Icon_minitimeПон Мар 31, 2008 8:37 pm

- Извинете за закъснението!- почна да мънка Лутиен - Наистина много съжалявам, но се..загубих Embarassed а когато най-после разбрах къде е кабинета ви, се натъкнах на един богърт и...и...отне ми известно време докато се справя с него, наистина неприятно създание..
- Богърт? Тук? Пред МОЯТ кабинет? Та това е наистина покъртително! А казаха, че всичко е под контрол и са успяли да ги изпъдят от Академията! Е, явно някой пак не си е свършил работата като хората...Но момичето ми, не се притеснявай, влизай, настани се удобно, всеки който проявява интерес към руните е добре дошъл в моя час! Макар, че като гледам как добре си се справила с тая гнусна твар...хмм няма да е зле да се насочиш и към нещо свързано с магическите животни.
- Непременно ще ви послушам!-и пламъчета заиграха в очите и..
През останалата част от часа, вежливият господин им показа първите три руни- феху, уруз и тхурисаз, обясни им начина по който се изписват, значениета им и Лутиен, Балатар и останалите ученици попиваха всичко казано от него като гъба..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кабинетът по Древни руни Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът по Древни руни   Кабинетът по Древни руни Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът по Древни руни
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Академията Qualme :: Вторият етаж, стаите от северната страна-
Идете на: