The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Пристигането на Сая в Кралството

Go down 
АвторСъобщение
Anora
Eastearth
Eastearth



Брой мнения : 25
Age : 34
Registration date : 31.01.2008

Пристигането на Сая в Кралството Empty
ПисанеЗаглавие: Пристигането на Сая в Кралството   Пристигането на Сая в Кралството Icon_minitimeНед Фев 03, 2008 9:15 am

- Всички на палубата! Приберете платната! Пускайте котваа! - дрезгавият кънтящ глас на капитан Димнок прониза спокойното есенно утро по кейовете на пристанището. Стара проядена от термити стълба се спусна от кораба и с трясък се приземи на дъските на кея като вдигна цял облак брах и трески. На Сая пиратите й се сториха много забавни в жалките им опити да се издокарат така, че да не изглеждат като пирати. Това, според нея, беше абсолютно невъзможно.
Младата химфа хвърли торбата си на гърба на дракончето със смарагдово-зелени люспи и като му кимна се спусна по стълбата и скочи на кея. Драконът я последва и двамата обърнаха глави към палубата, където стоеше капитана:
- Благодаря за всичко капитане - провикна се момичето - а и Марли, моля те, запиши ми онази рецепта за курабийки на сибирците и ми я прати по една сова! Е, добър улов момчета и да не ме забравите! - и тя с усмивка им помаха след което се обърна и закрачи към големите сгради на столицата, а Реган изсъска и я последва.
Върнете се в началото Go down
 
Пристигането на Сая в Кралството
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Светът :: Окра-
Идете на: