The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Коридорът

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 8:50 pm

Рандир се беше облегнала на един прозорец в коридора на третия етаж и наблюдаваше смрачаващото се небе. Няколко звезди вече трепкаха несигурно, а из въздуха се носеше лек и свеж аромат на цветя. "Прекрасна вечер" помисли си Рандир. Тя се замисли за годините, които бяха отминали, също така и за странните събития, които се случваха отскоро. Не беше чудно, че нямаше много деца из Академията. Хората усещаха, че нещо се задава и не смееха да напуснат домовете си. Нещо.... Но какво? какво бе превърнало това толкова жизнено място в тиха пустош? Илфирин се беше замислила и не усети пристигането на...
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Wicked_Angel
Midnight Assassin
Midnight Assassin
Wicked_Angel


Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : In your nightmares...
...:: : Diaβo†i¢a† Aηgε†
Registration date : 15.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeПон Окт 22, 2007 9:09 pm

Замислена, Инферита се сепна, когато видя Рандир.
- Какво става, Рандир? Изглеждаш угрижена...За всичко, което става напоследък е, нали...? Снощи, докато се разхождах в гората някакво тъмно същество пробяга до мен...дебнеше...търсеше нещо...или някой...Аз обаче се бях скрила във високата трева и то не ме видя...От тогава имам някакво лошо предчувствие, Рандир...Нещо ужасно е на път да се случи...Но не знам какво...Трябва да направим нещо, да разберем какво става...И кой стои зад всичко това...
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeВто Окт 23, 2007 6:56 pm

Рандир не отговори. Продължи да наблюдава небето, но този път в очите й се четеше истинско безпокойство. Настъпи кратко мълчание. Най-накрая елфката заговори:
- Вече работя по въпроса, Инферита - жената се усмихна - Наскоро дочух няколко смущаващи слухове и реших да проверя... В момента очаквам резултати и се надявам да отговорят на доста въпроси... Ще видим... Но ми е интересно... Онова същество, което си видяла, на какво ти приличаше? И в кой край на гората го срещна?
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Wicked_Angel
Midnight Assassin
Midnight Assassin
Wicked_Angel


Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : In your nightmares...
...:: : Diaβo†i¢a† Aηgε†
Registration date : 15.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeСря Окт 24, 2007 11:59 pm

Инферита замълча и мислено се върна назад в онази нощ...
- Ами...не съм много сигурна...имаше крила, но ходеше, а не летеше...и големи, червени очи...очи, които никога няма да забравя...убедена съм, че не беше от този свят...беше демон... - Инферита потрепери. - Добре, че когато го видях бях трансформирана и то не ме усети...иначе не знам какво щеше да стане с мен...А за мястото...беше в самото сърце на гората, в най-мрачния й и отдалечен край...
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 8:47 pm

- Демон казваш... Наистина странно... До сега съм се сблъсквала само с един демон и определено не ми се иска да ми се наложи отново. Интересно какво е търсил в този край... Имам предвид изобщо. Защо тук? Вярно, че покрай Академията минава Старият път към Хитон през планините, но според мен това същество определено не е било тръгнало на разходка. Има нещо гнило и чувствам, че е пред очите ми, а аз просто не го забелязвам! - Рандир въздъхна - Друго интересно да се случвало?
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Wicked_Angel
Midnight Assassin
Midnight Assassin
Wicked_Angel


Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : In your nightmares...
...:: : Diaβo†i¢a† Aηgε†
Registration date : 15.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeЧет Окт 25, 2007 9:45 pm

- Определено не беше само на разходка...беше шпионин, разузнавач...но за какво е бил изпратен и защо точно тук...и аз нямам обяснение...да...и аз знам, че това, което се случва, е толкова явно, че чак не го виждаме... - Инферита се замисли. - Може да е търсило нас, Рандир, но за негово съжаление да не ни е намерило...В едно съм сигурна...каквото и да е и каквото и да е търсило, ще се върне, за да довърши мисията си...
Върнете се в началото Go down
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 5:49 pm

- Сигурно... Ако вече не я приключило разбира се, но тогава...
Рандир беше прекъсната от внезапната поява на едра кървавочервена птица, наподобяваща ястреб. Жената я погледна притеснено и бързо взе бележката завързана за крачето й. Още преди да беше вдигнала поглед животното изчезна, сякаш се стопи във въздуха. Писмото се оказа не много дълго, изписано с бърз и насечен почерк. Очите на директорката проследиха бързо редовете. От начало в тях се четеше изумление, което скоро премина в гняв.
- Проклятие! - тя смачка ядно хартията, която пламна в ръката й без да я наранява. Скоро остана само малко черен прах. - Инферита, мисля, че имаме още един повод за размисъл... Но нека отидем в кабинета ми, там ще ти обясня всичко...
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Wicked_Angel
Midnight Assassin
Midnight Assassin
Wicked_Angel


Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : In your nightmares...
...:: : Diaβo†i¢a† Aηgε†
Registration date : 15.03.2007

Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitimeПет Окт 26, 2007 8:48 pm

Инферита кимна и тръгна след Рандир.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коридорът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът   Коридорът Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коридорът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Академията Qualme :: Третият етаж-
Идете на: