The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кафене "Хортус"

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Wicked_Angel
Midnight Assassin
Midnight Assassin
Wicked_Angel


Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : In your nightmares...
...:: : Diaβo†i¢a† Aηgε†
Registration date : 15.03.2007

Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitimeСря Апр 11, 2007 5:46 pm

Кафенето се намираше на една уличка точно до главната улица. Беше малко, но винаги изпълнено с хора. Около масичките имаше по два удобни меки стола, а до някои имаше и кресла. Пердетата бяха от красиво тъмновиолетово кадифе, а вечер, когато включваха лампите, които се намираха точно над тях, от завесите се излъчваше изключително красиво сияние с мек, розов оттенък.


Последната промяна е направена от на Чет Апр 12, 2007 6:49 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Flora Launtan
Westair
Westair
Flora Launtan


Брой мнения : 47
Age : 33
Местожителство : London
Registration date : 12.04.2007

Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitimeЧет Апр 12, 2007 5:59 pm

Флора и Дора пристигнаха в Карас,Дора трябваше да закупи нещата от списъка,който и беше направило момичето.
Флора се настани на едно кресло и си поръча един сок от банан докато чакаше бавачката й.
Върнете се в началото Go down
Anora
Eastearth
Eastearth



Брой мнения : 25
Age : 34
Registration date : 31.01.2008

Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitimeПет Фев 08, 2008 1:23 am

Още преди вратата да се беше затворила зад нея, Сая вече беше хвърлила чантите си до едно кресло и с избила пот по челото тя седна и отпусна крака изморено. Една млада сервитьорка с бележник в ръка дойде и застана до момичето, кето едва след няколко мига отвори очи и така излезе от сладкият унес. Заведението беше изпълнено с розова светлина и на Сая това не й допадаше, но реши, че ще го преживее. Поизправи се малко и обяви:
- Ще поръчам по-късно...очаквам още някого.Благодаря ви. - и се усмихна, а жената с бележника се оттегли. Сая се отпусна назад в креслото си и се замисли как да завърже най-точно разговора си с Ванеса, когато тя дойдеше. Ако тя дойдеше. Сая не беше свикнала да се доверява на хората и се съмняваше, че и сега ще успее, но момичето й се беше сторило добро и тя се надяваше да успее да я спечели като приятел. Тя никога не беше имала нито човек, нито елф, нито върколак за приятел. Беше допуснала до себе си само Реган - дракончето й - и се страхуваше, че не знае как да общува пълноенно с останалите. Но все някак щеше д се справи...все пак последните 16 години беше живяла сама в гората и се беше справяла с живота прекрасно и съвсем сама! Всичко щеше да се нареди. Тя пак притвори очи и се опита да успокои мислите си и да отпусне съзнанието си.
Върнете се в началото Go down
Lonely_girl
Westair
Westair
Lonely_girl


Брой мнения : 45
Age : 33
Местожителство : :: In your dreams ::
Registration date : 02.02.2008

Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 10:37 am

Ванеса влезе в магазина с пълни ръце. Огледа се да види Сая. Видя я стоеше по в дъното. Запъти се към нея.
- Здравей! - поздрави тя . - Да ти кажа не очаквах, че ще си тук. Аз съм Ванеса. Приятно ми е. - тя подаде ръката си към Сая и когато тя се представи Ванеса седна и се отпусна. - Интересно ми е - започна отново тя. - как разбра, че съм върколак? Все пак аз се трансформирам само на пълнолуние.
Върнете се в началото Go down
http://funworld.the-up.com/
Anora
Eastearth
Eastearth



Брой мнения : 25
Age : 34
Registration date : 31.01.2008

Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 5:37 pm

Сая се загледа в колието на момичето, но след няколко мига примига и реши да се държи нормално...доколкото това беше възможно за нея.
- Ами всъщност аз съм израстнала в гората и съм виждала много вълци. Те имат отличително излъчване - наречи го миризма, поглед, каквото искаш, но яз го долавям у теб. Също така то си е древно проклятие - няма начин да не промени някак излъчването на един обикновен човек и да го накара да се отличава сред другите. - момичето се усмихна и се облегна назад в креслото си. - Извини ме ако ти се струвам твърде настоятелна, но не съм израстнала сред магьосници, въпреки че съм потомка на такива, и не знам нищо за тях и техният свят. Много бих искала да науча повече за магиите и заклинанията пък и един приятел в Академията би бил голяма упора за мен. Честно казано никога не съм се нуждаела повече от човек, на когото да мога да се доверя. - Сая се засмя и завъртя поглед из кафенето, сякаш това признание беше невъзможно да излезе от нейните уста във всеки друг момент. Тя въздухна и върна погледа си към момичето срещу нея. - Има толкова много неща които не знам за миналото си, че е почти невъможно да погледна напред. Трябва да науча повече за произхода си и за родителите ми... и за брат ми. Аз имам брат - той е изчезнал по време на битките с Принца...тогава са загинали и майка ми и баща ми. Всички твърдят, че той е мъртъв, но никой не е сигурен, което все трябва да значи нещо. Мисля...имам някаква надежда, някакво чувство, че ако го потърся може и да открия нещо. Дори и да е мъртъв, поне ще се опитам да разбера кой е, какъв е бил - в този момент зелените очи на момичето заблестяха и тя разклати глава. когато я вдигна беше усмихната и малко по-ведра - Е стига за мен. Кажи ми нещо за себе си, Ванеса. От къде си? - в същият момент дойде сервитьорката с бележника си готов да апише поръчката на клиентките й. - За мен един чай с мед и лимон.
Върнете се в началото Go down
Lonely_girl
Westair
Westair
Lonely_girl


Брой мнения : 45
Age : 33
Местожителство : :: In your dreams ::
Registration date : 02.02.2008

Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitimeНед Фев 10, 2008 11:35 am

- Аз искам черен чай. - поръча тя и се обърна към Сая. - Значи искаш да знаеш за мен? Е добре...израснах с баща ми. Майка ми загина, когато бях на четири. От тогава ми е много трудно, вярно имам си баща, но той не може да замести майката. - очите на Ванеса се насълзиха. - Всички мислят, че съм го преживяла, но всъщност ми е много трудно. Всичко съм наследила от татко - пророчеството, легилимантиката, оклумантиката. Единствено на външен вид приличам на майка ми, но не обичам да ме виждат хората затова по-често ходя с качулка...- Ванеса млъкна за малко после пак продължи. - Не знам защо ти казвам всичко това. Просто си нямам никой с който да споделям...преди, когато съм се доверявала на някой винаги всичко е излизала от неговата уста. Точно затова не искам да общувам с хората. Иначе се занимавам с черна магия...увличам се по черните искуства. Правя отвари дори съм доста добра. - Ванеса се усмихна. - Това е за мен.
Върнете се в началото Go down
http://funworld.the-up.com/
Sponsored content





Кафене "Хортус" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Хортус"   Кафене "Хортус" Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Хортус"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Други места :: Карас-
Идете на: