The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 За приятелстото

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

За приятелстото Empty
ПисанеЗаглавие: За приятелстото   За приятелстото Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 7:16 pm

Какво е за вас приятелството?
Съществува ли истинско приятелство?
Колко хора бихте нарекли приятел без да се замисляте?
Сещате ли се за някоя песен, посветена на приятелството? Ако да, коя?
Според вас приятелството влияе ли се от пол, зодия и други подобни? Защо смятате така?
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Lonely_girl
Westair
Westair
Lonely_girl


Брой мнения : 45
Age : 33
Местожителство : :: In your dreams ::
Registration date : 02.02.2008

За приятелстото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелстото   За приятелстото Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 8:11 pm

Какво е за вас приятелството? Ми да има на кой да се довериш, на кой да поплачеш и да се оплачеш, на кой да мрънкаш, на кой да се караш. Абе, ако имаш приятел си благословен. Wink
Съществува ли истинско приятелство? Разбира се, но често то е съсипвано от глупости.
Колко хора бихте нарекли приятел без да се замисляте? 2-ма.
Сещате ли се за някоя песен, посветена на приятелството? Ако да, коя? Ми песен мисля да, но не се сещам в момента име. Smile
Според вас приятелството влияе ли се от пол, зодия и други подобни? Защо смятате така? Влияе се от пол и мисля, че противоположния пол могат да бъдат по-добри приятели, защото са различни и някак си е по-интересно да си с тях. От зодия също се влияе аз съм забелязала, че двама козирога много се разбират, а козирог и близнаци - не. Така че се влияе и от зодийте. Smile
Върнете се в началото Go down
http://funworld.the-up.com/
Wicked_Angel
Midnight Assassin
Midnight Assassin
Wicked_Angel


Брой мнения : 82
Age : 32
Местожителство : In your nightmares...
...:: : Diaβo†i¢a† Aηgε†
Registration date : 15.03.2007

За приятелстото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелстото   За приятелстото Icon_minitimeПет Фев 15, 2008 9:34 pm

Какво е за вас приятелството? Ами...да има човек, на който да разчиташ напълно, който те подкрепя в тежки моменти, да споделя с теб хубави такива, да знаеш, че има някой, който е готов на всичко за теб.
Съществува ли истинско приятелство? Да, но е рядко срещано.
Колко хора бихте нарекли приятел без да се замисляте? 3ма. Не...4 Smile
Сещате ли се за някоя песен, посветена на приятелството? Ако да, коя? Сещам се поне 2-3, ама не им знам имената.
Според вас приятелството влияе ли се от пол, зодия и други подобни? Защо смятате така? Ами...да може би. Аз имам много приятели момчета...обаче не мисля, че такова приятелство може да просъществува дълго...все единият от двамата започва да обича другия...много кофти. А от зодията, да според мен се влияе...Не обичам близнаците особено (например Laughing ) и рогатите Laughing Но...това не пречи ако има истинско приятелство. Миленче, аз и тебе не мога да понасям ама Laughing Laughing Laughing шегуам се.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За приятелстото Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За приятелстото   За приятелстото Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За приятелстото
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Разни :: Дискусии-
Идете на: