The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Лодките

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Лодките Empty
ПисанеЗаглавие: Лодките   Лодките Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 5:12 pm

По реката плуваха множество лодки от всякакъв вид и размер. Едни отплаваха към далечни краища, други се връщаха от незнайни земи, а трети служеха за транспорт.
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
Flora Launtan
Westair
Westair
Flora Launtan


Брой мнения : 47
Age : 33
Местожителство : London
Registration date : 12.04.2007

Лодките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лодките   Лодките Icon_minitimeЧет Апр 12, 2007 4:48 pm

Флора пристигна до училище с кораба на семейството им.
-Скъпа, много ще ни липсваш - каза майка й.
-Знам, аз тръгвам - каза Флора - Рик свали ми куфарите.
-Мила, хайде прегърни баща си. Няма да се виждаме доста време, а ти дори една целувчица не даваш - каза натъжен баща й и двамата се хвърлиха в обятията си.
След като се прегърна с майка си и баща си, слезе долу при другите ученици.
Върнете се в началото Go down
Kira Flosturn
Eastearth
Eastearth
Kira Flosturn


Брой мнения : 24
Age : 31
Registration date : 24.04.2007

Лодките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лодките   Лодките Icon_minitimeСъб Май 05, 2007 10:18 am

[b]Кира живееше до една река, вливаща се в тази, която води до Академията. След като Кира се беше сбогува със семейството си, тя тръгна нагоре по брега, за да търси лодка, която ще може до я заведе до Академията. Докато вървеше, си мислише колко трудно ще бъде да се справя сама и да е далеч от семейството си. И изведнъж мислите й секнаха, защото тя чу някакви гласове от страната на реката. Като погледна натам видя една голяма лодка, управялвана от старец и още един младеж, може би синът му.
-Ей, можете ли да ме закарате до Академията? - провикна се Кира без много да му мисли.
Старецът се обърна и видя елфката. Той каза нещо на момчето и лодката тръгна към брега. След като лодката спря точно пред краката на момичета, старецът каза:
-Качвай се, тъкмо двамата със сина ми не се справяме сами.
-Благодаря ви много! А колоко време е до там?
-Не много. Спокойно. - отговори този път момчето.
-Точно така. А сега, ако обичаш, помогни ми и хвани това въже и го дърпай. - каза дядката.

След около час и половина те бяха стигнали и действително не беше много далече от там, от където се качи Кира. Но тя беше много изморена, беше дърпала някакви въжета цял час и половина. Те не спряха точно на пристанището защото ако спрат там, няма да могат да се измъкнат с часове. Точно по това време трафикът беше много натоварен. След като слезна от лодката, Кира се почувства много по-спокойна. Сбогува се с добрите хора, които я доведоха и се запъти към впечAтляващата сграда на Академията.
Върнете се в началото Go down
Октавия
Непознат...
Октавия


Брой мнения : 4
Registration date : 13.05.2008

Лодките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лодките   Лодките Icon_minitimeСря Май 14, 2008 7:43 pm

Слабичко момиче се качи на едно от лодките.Да, най-сетне.Още малко и Академията щеше да се окаже реалност, жадувания живот, свободата щяха да са факт.В същата лодка се бяха настанили и други хора, които Октавия не познаваше.Тя се усмихна.
-Хей, може ли да ме метнете набързо до Академията?
Един от всички симпатични, възрастни чичковци се усмихна.Беше беззъб и покрит и татуировки на дракони и змии.
-Скачай, момиче.След миг ще си в училището.
Лодката потегли.Окт пое дълбоко дъх и усети морския аромат, толкова естествен и непринуден...Неподнатия беззъб бе прав.Неусетно бързо пред очите на Октавия се откри гледката на Академията.Замък, много по-голям от този в Италия, много по-величествен, много по-красив...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Лодките Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лодките   Лодките Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Лодките
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Земите около сградата на Академията :: Реката-
Идете на: