The world of Magic!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
The world of Magic!!!

Едно ново приключение...
 
ИндексГалерияТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Покрайнините на гората

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Randir Ilfirin
Shadow of the Past
Shadow of the Past
Randir Ilfirin


Брой мнения : 316
Age : 32
Местожителство : Stuck in the middle
...:: : I'm my own worst enemy
Registration date : 13.03.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeЧет Апр 05, 2007 10:49 am

Покрайнините на гората бяха лесно проходими и не толкова гъсти. Учениците често си правеха разходки тук.
Върнете се в началото Go down
https://nymphsplace.niceboard.com
ShaDow_MiSt
Demon Slayer
Demon Slayer
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 42
Age : 32
Местожителство : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 29.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeПет Май 04, 2007 9:20 pm

Рейн се запъти към покрайнините, тъй като искаше да събере мислите си и да остане насаме със себе си. Момичето дълго се разхожда и най-накрая седна под един голям дъб, който с пищната си корона приличаше на Царя на гората. Това интересно име заинтригува Рейн и тя реши, че от сега нататък ще нарича това дърво така и че ще е нейното любимо място в училището. Тя се усмихна на себе си, когато зад себе си чу стъпки, които идваха по посока на училището. Момичето се надигна и видя ...
Върнете се в началото Go down
Flora Launtan
Westair
Westair
Flora Launtan


Брой мнения : 47
Age : 33
Местожителство : London
Registration date : 12.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeСъб Май 05, 2007 9:17 am

......Флора. Тя също беше решила да се разходи.
Върнете се в началото Go down
ShaDow_MiSt
Demon Slayer
Demon Slayer
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 42
Age : 32
Местожителство : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 29.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeСъб Май 05, 2007 2:11 pm

Рейн се усмихна приветливо и каза на Флора:
-Здравей! Аз съм Рейн, а ти си?...
Върнете се в началото Go down
Flora Launtan
Westair
Westair
Flora Launtan


Брой мнения : 47
Age : 33
Местожителство : London
Registration date : 12.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeНед Май 06, 2007 9:38 am

- Аз съм Флора - каза тя. - От кой дом си?
Върнете се в началото Go down
ShaDow_MiSt
Demon Slayer
Demon Slayer
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 42
Age : 32
Местожителство : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 29.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeПон Май 07, 2007 8:05 pm

Рейн се усмихна на новодошлата и с жест я покани да седне до нея:
-Ето, така е по-добре. - каза момичето след като Флора седна до нея. - Аз съм от Southwater, но ти от къде си? Видях те в магазина за магически пръчки с бавачката ти, но досега не бях имала възможност се запозная с теб.
Върнете се в началото Go down
Flora Launtan
Westair
Westair
Flora Launtan


Брой мнения : 47
Age : 33
Местожителство : London
Registration date : 12.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeВто Май 08, 2007 1:02 pm

Флора се замисли за момент, но се извини, че не я е видяла в магазина.
- Аз съм от Westair - каза тя и преметна черната си грива - Защо реши да дойдеш в академията?
Върнете се в началото Go down
ShaDow_MiSt
Demon Slayer
Demon Slayer
ShaDow_MiSt


Брой мнения : 42
Age : 32
Местожителство : ... НяКъДе ... В СвЕтА На ФаНтАзИяТА...
Registration date : 29.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeСъб Май 12, 2007 3:08 pm

-Аз ли?! Ами от една страна, защото искам да разчупя сивото си ежедневие, а от друга, защото смятам, че това е единствения начин да се отърва от сестра си! - момичето се разсмя - А и също, защото съм авантюристка и обожавам предизвикателствата.
Рейн погледна Флора и каза:
- Ами ти? Ти защо реши да дойдеш тук? Не ми приличаш на типа хора, които се впускат в различни преключения с главата напред!
Върнете се в началото Go down
Flora Launtan
Westair
Westair
Flora Launtan


Брой мнения : 47
Age : 33
Местожителство : London
Registration date : 12.04.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeЧет Май 17, 2007 6:07 pm

Флора се замисли защо всъщност беше дошла тук. Тя разбра, че е приета в Академията и просто реши, че ще е тук.
- Ами - захвана тя - Просто реших, че това е едно прекрасно място и толкова.
Тя реши да промени темата и каза:
- Разбрах, че рисуваш много хубаво - каза момичето.
Върнете се в началото Go down
Balatar
Southwater
Southwater
Balatar


Брой мнения : 26
Age : 36
Местожителство : Карас Галадон
Registration date : 23.07.2007

Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitimeЧет Юли 26, 2007 11:53 am

Балатар беше решил да се разходи из гората. Беше хладен ден и затова той се наметна с мантията, която елфическият крал беше заповядал да изработят специално за него. Тя беше дълга до земята, в ярко червен цвят, и на нея бяха избродирани множество руни и емблемата на Гил-Галад - бял кон и над него три ярки звезди. На лявото рамо беше закачил емблемата на дома си. Като се приближи към гората, Балатар видя две девойки да седят и да разговарят. Едната също носеше емблема на Southwater. Той мина покрай тях, поклони се леко, и седна на тревата под едно дебело дърво малко по-нататък.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Покрайнините на гората Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Покрайнините на гората   Покрайнините на гората Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Покрайнините на гората
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The world of Magic!!! :: Земите около сградата на Академията :: Тъмната гора-
Идете на: